Rpg.Summer-Time.Ro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
xManaFTW1
Posts : 1
Join date : 2020-07-12

Cerere Helper - xManaFTW Empty Cerere Helper - xManaFTW

Sun Jul 12, 2020 7:38 pm
Nick: xManaFTW
Varsta: 13
Nume real: Robert
Ore jucate: 0
De cand joci pe server?: De azi
O scurta prezentare despre tine (minim 50 de cuvinte): M-a numesc Robert am 13 ani , sunt prietenos , imi place sa m-a bag in seama , imi place sa fiu glumet (in unele cazuri) , si imi iau toata treaba in serios.
De ce vrei functia de Helper?: ca s-a ajut comunitatea
Ai citit Regulamentul Helperilor?:Da
Alte precizari:Nu


La urmatoarele intrebari te rugam sa raspunzi ca si cum ai raspunde pe [/n]:

1. Cum poti face bani cel mai repede pe acest server ? Pentru a face bani foloseste comanda [/jobs].

2.Ce trebuie sa fac ca sa conduc ?Pentru a conduce iti trebuie o licienta de condus.

3.Cum pot devenii Mafiot/Asassin/Politist/Taxi etc? Pentru a intra intr-o factiune trebuie sa faci o cerere pe [/panel]

4.De unde pot cumpara arme /Cum pot procura licenta de arme?  Pentru a cumpara arme foloseste comanda [/gps->Los Santos->Guns Shop].

5. Unde se vinde pestele ?Pestele se vinde la un 24/7.

6. Ce trebuie sa fac ca sa fac level ? Pentru a face level trebuie sa ai un numar de (Respect Points) acumulate dupa foloseste comanda (/buylevel).

7. De unde pot cumpara o masina ?Poti cumara o masina de la [/gps->Los Santos->Other Locations->Dealership].

8. Vreau si eu numele cu VIP, cum fac ? Pentru a cumpara vip foloseste comanda (/shop).

9. Unde bag banii in banca ? Pentru a baga banii in banca foloseste comanda (/deposit).

10.Cum raportez un codat online sau un player care ma omoara abuziv ?Pentru a face acest lucru foloseste comanda (/report).

11. Cum ma pun pe /sleep ? Pentru a te pune pe sleep trebuie sa fii intr-o casa dupa tastezi comanda (/sleep).

12: Cum dau un anunt ? Pentru a face acest lucru trebuie sa ai level 3 ,  Dupa aceea tastezi comanda (/ad).

13. Se ofera ceva de inceput pe acest server ?Da, dupa ce intri pe server tastezi comanda (/bonus).

14. Am o stea/doua/trei, ce trebuie sa fac ? Pentru a scapa de acea/acele stele trebuie sa fugi cat mai mult.

15. Cum pot inchiria o masina/motocicleta ? Poti face acest lucru folosind comanda (/rentcar).
[]Sirius[]
[]Sirius[]
Admin
Posts : 7
Join date : 2020-07-02
Location : Romania

Cerere Helper - xManaFTW Empty Re: Cerere Helper - xManaFTW

Mon Jul 27, 2020 3:38 pm
Respins!
Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum